Konkurs BO Fajnie być EKO

Hulajnogi elektryczne, deskorolki elektryczne, kaski – to nagrody w konkursie „BO Fajnie być EKO”. Konkurs pod hasłem „BO Fajnie być EKO” organizuje Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego.

Uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych zapraszamy do wypełnienia formularza konkursowego i przygotowania krótkiego filmu promującego postawy proekologiczne. Konkursowe filmy muszą być pracami oryginalnymi – stworzonymi na potrzeby konkursu, nigdzie wcześniej niepublikowanymi. Produkcje nie powinny przekraczać 90 sekund (minimum 30 sek.)
Filmy, zgodnie z regulaminem konkursu, powinny zostać umieszczone na specjalnie stworzonym fanpage’u. Najpóźniej w ciągu 48 godzin od zamieszczenia produkcji na fanpage’u, należy przesłać film na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (transfer online, np. poprzez www.wetransfer.com lub link do google drive). W przypadku uczestnika poniżej 13 roku życia lub ucznia, który nie posiada konta na Facebooku, fanpage na portalu społecznościowym musi być podpięty do konta osoby dorosłej.
Zwycięski fanpage to ten, który zdobędzie najwięcej polubień. Nagrodzone zostaną 3 fanpage z największą liczbą followersów.

Nagrody:
I miejsce – hulajnoga elektryczna, kask, gadżet solarny
II miejsce – hulajnoga elektryczna, kask, gadżet solarny
III miejsce – deskorolka elektryczna, kask, gadżet solarny
Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma tytuł „Ambasadora OZE w BOF”

Harmonogram konkursu:
- ogłoszenie konkursu: 6 października 2021 r.
- termin utworzenia fanpage’a: 8 października 2021 - 22 listopada 2021.
- ostateczna data zdobywania polubień fanpage’a: 24 listopada 2021r. godz. 15:00. O tej godzinie zostaną wykonane print screeny ilości polubień danego fanpage’a.
- ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 26 listopada na profilu Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego na FB.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie formularza konkursowego.
Regulamin konkursu

Formularz zgloszeniowy


Działanie jest realizowane w ramach projektu Dobra energia kluczem do sukcesu Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, w ramach Partnerskiej Inicjatywy Miast dla sieci pilotażowych w latach 2017 – 2019. Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Kontakt

Biuro Zarządu Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego

ul. Mickiewicza 74 lok. 6 
15-232 Białystok
tel./fax  85 661 15 38

biuro@bof.org.pl