Biuro Zarządu

Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego

Ul. Mickiewicza 74 lok. 6

15 – 232 Białystok

tel./fax 85 661 15 38

biuro@bof.org.pl


Dorota Perło

Dyrektor Biura Zarządu Stowarzyszenia BOF
e-mail: d.perlo@bof.org.pl


Dorota Mierzyńska

Zastępca Dyrektora Biura Zarządu Stowarzyszenia BOF
e-mail: d.mierzynska@bof.org.pl

ZESPÓŁ DS. PLANOWANIA I ROZWOJU



Anna Augustyn

Kierownik Zespołu ds. Planowania i Rozwoju
e-mail: a.augustyn@bof.org.pl



Anna Busłowska

Stanowisko ds. Planowania i Rozwoju
e-mail: a.buslowska@bof.org.pl



Adrian Kurza

Stanowisko ds. Planowania i Rozwoju
e-mail: a.kurza@bof.org.pl

ZESPÓŁ DS. WDRAŻANIA



Agnieszka Świderska

Kierownik Zespołu ds. Wdrażania
e-mail: a.swiderska@bof.org.pl



Agnieszka Borys

Stanowisko ds. Wdrażania
e-mail: a.borys@bof.org.pl



Urszula Skiepko
Stanowisko ds. Wdrażania
e –mail: u.skiepko@bof.org.pl

ZESPÓŁ DS. WSPÓŁPRACY



Katarzyna Maria Poskrobko

Kierownik Zespołu ds. Współpracy
e-mail: k.poskrobko@bof.org.pl


Dorota Patrycja Mielech
Stanowisko ds. Współpracy
p.mielech@bof.org.pl


Helena Rusak
Stanowisko ds. Współpracy
Doradca ds. energii odnawialnej
h.rusak@bof.org.pl


Marcin Andrzej Sulkowski
Stanowisko ds. Współpracy
Doradca ds. energii odnawialnej
m.sulkowski@bof.org.pl

STANOWISKA SAMODZIELNE



Katarzyna Jamróz

Stanowisko ds. Monitorowania
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
e-mail: k.jamroz@bof.org.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
e-mail: iod@bof.org.pl

Joanna Nazarko
Stanowisko ds. Administracyjnych

Kontakt

Biuro Zarządu Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego

ul. Mickiewicza 74 lok. 6 
15-232 Białystok
tel./fax  85 661 15 38

Newsletter