Biuro Zarządu

Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego

Ul. Mickiewicza 74 lok. 6

15 – 232 Białystok

tel./fax 85 661 15 38

biuro@bof.org.pl


Dorota Perło

Dyrektor Biura Zarządu Stowarzyszenia BOF
e-mail: d.perlo@bof.org.pl

Danuta Ciborowska
Specjalista ds. organizacyjno-administracyjnych



Agnieszka Borys

Specjalista ds. dotacji i zamówień publicznych
e-mail: a.borys@bof.org.pl



Anna Augustyn

Główny specjalista ds. promocji
e-mail: a.augustyn@bof.org.pl



Katarzyna Poskrobko

Główny specjalista ds. komunikacji społecznej
e-mail: k.poskrobko@bof.org.pl


Urszula Skiepko
Koordynator projektu „Dobry zawód – fajne życie”
e –mail: u.skiepko@bof.org.pl

Pion ds. opracowania i wdrażania Strategii



Dorota Mierzyńska

Kierownik pionu
e-mail: d.mierzynska@bof.org.pl


Anna Busłowska

Główny specjalista ds. wsparcia beneficjentów
e-mail: a.buslowska@bof.org.pl


Katarzyna Jamróz

Specjalista ds. monitorowania, sprawozdawczości i ewaluacji
e-mail: k.jamroz@bof.org.pl

Pion ds. oceny i wyboru projektów



Agnieszka Świderska

p.o. Kierownika pionu
e-mail: a.swiderska@bof.org.pl



Beata Wiśniewska

Główny specjalista ds. oceny i wyboru projektów
e-mail: b.wisniewska@bof.org.pl


Adrian Kurza

Asystent ds. oceny i wyboru projektów
e-mail: a.kurza@bof.org.pl

Kontakt

Biuro Zarządu Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego

ul. Mickiewicza 74 lok. 6 
15-232 Białystok
tel./fax  85 661 15 38

Newsletter